Rugsėjo 18 d. 

19.00 val. Šachmatų studija, Znatnovas Piotras (JUC šachmatų kabinetas)

Rugsėjo 26 d. 

16.30 val. Dainavimo mėgėjų studija „Domisolė“, Zinkevičienė Elena (L/darželis „Auksinis raktelis“)
18.00 val. Piešimo ir keramikos studija „Šaltinis“, Ilginienė Julija (JUC keramikos studija)

 

susirinkimas Skelbiamos tėvų susirinkimų datos:

Mokytojas (-ai)

Grupės pavadinimas

Data, laikas ir vieta

Stebėtojas

Ahryzka Katsiaryna

Buities kultūros studija „Barbė“

Rugsėjo 7 d. 17.00 val.

VKN namų ūkio tvarkymo studija

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Ježova Tatjana

Matyskina Natalja

Muzikinė-choreografinė studija

Rugsėjo 7 d. 17.00 val.

VKN mažoji salė

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Muravjov Vladimir

Laivų modeliavimo laboratorija

Rugsėjo 7 d. 17.00 val.

VKN laivų modeliavimo studija

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Gutor Tatjana

Meno studija „Indigo“

Rugsėjo 7 d. 18.00 val.

VKN chochlomos tapybos studija

S. Šadčeneva direktorė

Stoliarenko Svetlana

Rankdarbių studija „Rukodelnica“

Rugsėjo 7 d. 18.00 val.

VKN siūvimo studija

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Ježova Tatjana

Meno mokyklos klasikinio šokio klasė. Ankstyvasis, pradinis ugdymas

Rugsėjo 7 d. 18.00 val.

VKN mažoji salė

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Ježova Tatjana

Meno mokyklos klasikinio šokio klasė. Pagrindinis ugdymas,

šokio studija „Art-balet“

Rugsėjo 7 d. 19.00 val.

VKN mažoji salė

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Feklistova Inga

Dailiosios mankštos studija „Harmonija“

Rugsėjo 8 d. 17.00 val.

VKN šokio salė

R.Černovienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Marčenko Natalija

Floristikos studija „Florastil“

Rugsėjo 9 d. 17.00 val.

VKN fitodizaino studija

R.Černovienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Stoliarenko Svetlana

Meno mokyklos drabužių dizaino klasė

Rugsėjo 9 d. 18.00 val.

VKN siūvimo studija

R.Černovienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Ahryzka Katsiaryna

Šeimos klubas „Kodėlčiukai“

Rugsėjo 10 d. 10.00 val.

VKN Folkloro studija

R.Černovienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Marčenko Natalija

Meno mokyklos floristikos dizaino klasė

Rugsėjo 13 d. 17.00 val.

VKN fitodizaino studija

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Zolin Serafim

Gitaros studija

Rugsėjo 13 d. 19.00 val.

Parodų salonas

R.Černovienė direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Jemeljan Jelena

Meno mokyklos bendro dizaino klasės

Rugsėjo 15 d. 17.00 val.

Konferencijų salė

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Jemeljan Jelena

Dailės studija „Jaunieji menininkai“

Rugsėjo 15 d. 17.00 val.

Konferencijų salė

L. Gerasimova sektoriaus vedėja

Stakėnas Evaldas

Biologų-ekologų klubas

Rugsėjo 22 d. 17.00 val.

JUC šachmatų kabinetas

E. Malyavko direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Polomošnov Pavel

Pradinio techninio konstravimo laboratorija

Rugsėjo 23 d. 17.00 val.

VKN radio studija

S. Šadčeneva direktorė

Novosiolova Olga

Logopedinis būrelis „Rečevaja mozaika“

Spalio 03 d. 17.30 val.

JUC folkloro kabinetas

S. Šadčeneva direktorė

Urazov Aleksej

Kliubas „Pasidaryk pats“

Rugsėjo 30 d. 18.00 val.

JUC 1 kabinetas

E. Malyavko direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Renginių kalendorius

Rugsėjis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200