Registracij 

Meno mokyklos egzaminų tvarkaraštis

Gegužės 13 d. 16.30-18.00 val. – choreografijos skyriaus šiuolaikinio šokio klasės šokio istorijos egzaminas.

Gegužės 13 d. 14.00-18.00 val. –  vaizduojamojo meno skyriaus akademinio piešimo ir dekoratyvinės tapybos klasės kompozicijos egzaminas (baigiamojo darbo pristatymas).

Gegužės 14 d. 18.00-20.00 val. – vaizduojamojo meno skyriaus drabužių dizaino klasės kostiumo istorijos, piešimo, kompozicijos ir spalvotyros egzaminai (baigiamųjų darbų pristatymas).

Gegužės 14 d. 17.30-18.30 val. – teatro skyriaus teatro klasės teatro istorijos egzaminas.

Gegužės 15 d. 15.00-21.00 val. – vaizduojamojo meno skyriaus grafinio dizaino klasės grafinio dizaino, kompiuterinės grafikos ir animacijos egzaminai (baigiamųjų darbų pristatymas).

Gegužės 16 d. 18.00-19.30 val. – vaizduojamojo meno skyriaus drabužių dizaino klasės drabužių modeliavimo, konstravimo, siuvimo technologijos, drabužių dizaino egzaminai (baigiamųjų darbų pristatymas).

04 nPrimename, kad rugsėjo 17-20 dienomis Visagino kūrybos namai kartu su Rokiškio rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuru organizavo renginių ciklą „Judėk sveikai“. Šis ciklas buvo skirtas Europos judumo savaitei. Todėl visos veiklos buvo skirtos atkreipti mūsų savivaldybės gyventojų dėmesį į teršiamą gamtą bei sumažėjusį žmonių fizinį aktyvumą, populiarinti tvarias transporto priemones.
Renginių ciklą sudarė šios veiklos:
-informacinių filmukų apie draugiškas transporto priemones demonstravimas; VKN bendruomenės nariai turėjo galimybę pažiūrėti informacinius filmukus apie draugiškas transporto priemones, apie gamtos išteklių tausojamą, apie fizinio aktyvumo naudą organizmui.
- rytinės mankštos senjorams; treneris demonstravo senjorams rytinės mankštos pratimus, ir skatino ieškoti galimybę daugiau judėti.
- sąnarių mankštos užsiėmimai; treneris parodė kaip teisingai atlikti pratimus, siekiant išvengti skausmų bei skatinti dalyvius daugiau judėti.
- estafetė „Ežiukai“; dalyvavo VKN Dienos centro ugdytiniai, jie varžėsi tarpusavyje, atlikdami estafetės užduotis. Taip pat kalbėjome apie fizinio aktyvumo naudą žmogaus organizmui.
- piešinių konkursas „Draugiškas transportas“; VKN dienos centro ugdytiniai piešė draugišką transportą, tai ne tik paspirtukai ir dviratukai, bet ir gražūs automobiliai, varomi biokuru. Buvo organizuota ugdytinių piešinių parodėlė (Sedulinos al. 49).
- kūrybinės dirbtuvės „Papuošk paspirtuką ir dviratį“; dalyvavo Visagino darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinės grupės ugdytiniai. Papasakojome jiems apie Europos judumo savaitę, kalbėjome apie draugišką transportą bei jo naudą gamtai. Vėliau pasidalinę į grupeles, dalyviai gavo priemones ir turėjo papuošti paspirtukus ir dviratį. Darbas grupelės davė gerų rezultatų, dalyviai kartu su mokytojų pagalba labai kūrybingai ir išradingai papuošė šias transporto priemones ir po to pristatė savo darbą vieni kitiems. Visi dalyviai gavo atšvaitus, kad būtų matomi keliuose tamsiuoju paros metu.
- akcija „Pažymėk savo dviratį“ ; akcija vyko Sedulinos al. 49 kiemelyje, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Onutė Pernavienė žymėjo dviračius ir paspirtukus. Džiugu, kad akcijoje dalyvavo suaugusieji kartu su vaikais, o taip pat ir jaunuoliai. Taip pat informavome, kad transporto priemonių savininkai turėtų ir patys saugoti savo transporto priemones.
- paskaita/užsiėmimas „Futbolas“; VKN dienos centro ugdytiniai kartu su treneriu mokėsi futbolo pagrindų. Vaikai išvardino žinomus pasaulyje futbolininkus, o treneris demonstravo, kaip galima teisingai valdyti kamuolį. Vėliau vyko praktinė veikla, vaikai smagiai gainiojo kamuolį, mokėsi saugiai ir teisingai jį spardyti, lenktyniavo, skaičiavo įvarčius.
- Paskaita „Mūsų ekologiškas miestas ir transporto priemonės“; Pas VKN dienos centro ugdytinius lankėsi LR Aplinkos ministerijos Utenos regiono aplinkos apsaugos departamento, Visagino agentūros vyr. specialistas Roman Didenko. Vyko diskusija apie gamtos išteklių saugojimą, apie tai, kaip vaikai gali prisidėti prie to, apie teisingą šiukšlių rūšiavimą, o taip pat apie tai kaip reikia elgtis gamtoje, tausojant jos išteklius. Didelis dėmesys buvo skirtas draugiško transporto priemonėms.
Kviečiame pamatyti renginių akimirkas nuotraukose.

 

Renginių kalendorius

Gegužė 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200