Nuotolinis ugdymas migtukas

! ! ! TĖVELIŲ DĖMESIUI

Atsižvelgiant į Visagino savivaldybės tarybos 2020 m. balandžio 16 d. priimtą sprendimą „Dėl atleidimo nuo atlyginimo už mokinių ugdymą pagal ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo, neformaliojo švietimo ir formalųjį švietimą papildančias programas mokėjimo“, Nr. TS-51, Visagino kūrybos namai atleidžia tėvus (globėjus, rūpintojus) nuo atlyginimo už laikotarpį nuo 2020  m. kovo 16 d. iki karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje pabaigos, įskaitant karantino galiojimo pabaigos mėnesį. http://old.visaginas.lt/index.php?226330168

! ! !
KARANTINAS
Nuo 2020 m. kovo 30 d. iki birželio 16 d. paskelbtas karantinas. Nurodytu laikotarpiu Visagino kūrybos namai dirbs nuotoliniu būdu. Visus klausimus galime spręsti telefonu ☎️ +370 386 61431 arba 📧 el. pašto adresais, nurodytais VKN tinklalapyje: vkn.lt. Informacija bus skelbiama tinklapyje, Facebook Visagino kūrybos namų grupėje. 
Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki! 

 

5cfdf5daca483Skambaus balso savininkė, „Lietuvos balso“ , „Du balsai viena širdis“, „Mes vieno kraujo“ ir kt. projektų dalyvė, vokalo trenerė bei muzikos pedagogė – mokytoja metodininkė visi šie epitetai apibūdina Violetą Cvirkaitę-Bendelston. Violeta gimė ir užaugo Marijampolėje, bet meilės vėjai nubloškė į Visaginą, kuriame dirba, kuria ir garsina Visagino miestą jau devintus metus. „Visaginas – talentų ir atradimų miestas“, kuriame dar labai daug neatskleistų mažųjų talentų. „Mano tikslas – suburti po vienu stogu mažuosius atlikėjus, kurie norėtų augti, tobulėti, dainuoti, sužinoti muzikavimo paslaptis, nes mano pačios didžiausia svajonė - dalintis savo patirtimi bei metodika, atveriant profesionalų požiūrį sceniniam darbui“, – apie savo idėjas kalba Violeta Cvirkaitė–Bendelston, kuri išduoda, jog sumanymą mokyti dainavimo meno mintyse augino jau ne vienerius metus.

„Visagine atradau viską apie ką svajojau mylimą vyrą, darbą ir kūrybingus mokinius. Manau, kad mokytojas – ne profesija, bet pašaukimas ir gyvenimo kelias. Kai dirbi darbą, apie kurį svajojai nuo mažens, kai matai, kaip laikui bėgant tavo įdėtos pastangos grįžta, kai junti mokinių pažangą ir tobulėjimą – tai tikroji pedagogo laimė… Nors mokytojo darbas nėra lengvas, tačiau mokinių šypsenos ir vilties kupini žvilgsniai atpalaiduoja, nuramina ir nuolat primena, kad dirbame kūrybiškiausią, bet kartu ir atsakingiausią darbą pasaulyje. Drauge su mokiniais galime nuveikti daug.“ 

Violeta dirba Visagino kūrybos namuose miuziklo studijos „Viol@“ vadove. Kartu su savo mokiniais stato miuziklus, moko vaikus dainavimo, scenos meno paslapčių. Šiais metais Visagino miesto visuomenei Violeta pristatė operą „Pupa ir seneliai“ ir miuziklą „Paukščiai ne žmonės“. „Visos svajonės gali tapti realybe“, – sako Violeta. „Kartu su talentingais ir motyvuotais mokiniais – viskas įmanoma. Ankščiau, tik atėją į studiją vaikai skųsdavosi scenos baimėmis, nerimu dainuojant. Tuomet kurdavom vizijas, kokia metodika padėtų išlaikyti tolygų kvėpavimą ne tik ramioj padėtį, bet ir judant, apie kūno, balso, baimių ir jaudulio suvaldymą arba prisijaukinimą, emocijų transliavimą. Fantazuodavom susėdę studijoje. Bendravimas malonioj atmosferoj, skambant jų pamėgtai muzikai sukelia jų veiduose viltingą šypseną ir užaugina svajonę – kurti ir dalintis turimomis žiniomis su visais muzikuoti norinčiais vaikais“, – sako V. Cvirkaitė - Bendelston. 

Džiaugiamės, kad tokie mokytojai, kaip Violeta dega noru dalintis ir kurti čia, Visagine. Mes, Visagino kūrybos namų miuziklo studijos „Viol@“ tėveliai, norime tarti nuoširdų ačiū mokytojai Violetai už kantrybę ir atsidavimą dirbant su mūsų vaikais. Linkime dar daug kūrybinių versmių, neišsenkančių idėjų ir motyvuotų mokinių. Nekantriai laukiame rugsėjo, kada ir vėl susirinksime kurti ir pažinti dar neatrastus meno kelius (Skirgailė Makoldina; straipsnis ir nuotraukos paimtos iš www.etaplius.lt, https://www.etaplius.lt/svajones-gali-tapti-realybe).

 

Renginių kalendorius

Birželis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo