registracija 2020 08 FB 

   

bileto grazinimasInformuojame, kad VKN šiuolaikinio šokio studijos „Energy“ jubiliejinis koncertas nukeliamas nenumatytam laikui. Lėšų už bilietus grąžinimas vyks nuo 2020 m. liepos 7 d. iki rugpjūčio 30 d. (vėliau lėšos nebus grąžinamos), Visagino kūrybos namuose (Vilties g. 16).
Prašome pas budinčiąją užpildyti prašymą, kuriama reikalinga nurodyti vardą, pavardę ir atsiskaitomosios sąskaitos numerį. 
Daugiau informacijos telefonu: 8 386 61431
Administracija.

   

Informuojame, apie Visagino kūrybos namų ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašą
REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠAS.pdf            VISAGINO KŪRYBOS IR MENŲ MOKYKLOS NUOSTATŲ PROJEKTAS.pdf

PRANEŠIMAS APIE VISAGINO KŪRYBOS NAMŲ IR VISAGINO ČESLOVO SASNAUSKO MENŲ MOKYKLOS REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO PARENGIMĄ

Visagino savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 28 d. sprendimu Nr. TS-111 priimtas sprendimas sutikti reorganizuoti neformaliojo švietimo mokyklą (biudžetinę įstaigą) Visagino kūrybos namus ir neformaliojo švietimo mokyklą (biudžetinę įstaigą) Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą.

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso ir Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo nuostatomis pranešame:

Biudžetinė įstaiga Visagino kūrybos namai, teisinė forma – biudžetinė įstaiga, buveinės adresas Vilties g. 16, Visaginas, kodas LT-31121, duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

ir Biudžetinė įstaiga Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, teisinė forma – biudžetinė įstaiga, buveinės adresas Festivalio g. 3A, Visaginas, kodas LT-31142, duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

reorganizuojama sujungimo būdu įsteigiant naują juridinį asmenį – neformaliojo švietimo mokyklą (biudžetinę įstaigą) Visagino kūrybos ir menų mokyklą, kuriai pereis visos reorganizuotų juridinių asmenų teisės ir pareigos.

Po pertvarkymo veiksiančios biudžetinės įstaigos (neformaliojo švietimo mokyklos) buveinės adresas Vilties g. 16, Visaginas, kodas LT-31121.

Reorganizuojant Įstaigas jų veikla nenutraukiama. Po reorganizavimo veiksiančiai naujai įsteigtai biudžetinei įstaigai (neformaliojo švietimo mokyklai) Visagino kūrybos ir menų mokyklai pereis visas reorganizuotų įstaigų turtas, taip pat visos teisės ir pareigos. Veiklos tikslai ir veiklos kryptys nekeičiamos ir neribojamos, veiklos tęstinumas bus išlaikomas. Visas Įstaigų turtas, teisės, pareigos, taip pat Įstaigų teisės ir pareigos pagal sandorius (įskaitant darbo sutartis), atspindėtos ir neatspindėtos įstaigos finansinės atskaitomybės dokumentuose, pereis po reorganizavimo veiksiančiai naujai įsteigtai biudžetinei įstaigai (neformaliojo švietimo mokyklai) Visagino kūrybos ir menų mokyklai nuo po reorganizavimo naujai įsteigtos biudžetinės įstaigos (neformaliojo švietimo mokyklai) Visagino kūrybos ir menų mokykla nuostatų JAR įregistravimo dienos.

Su reorganizavimo dokumentais ir reorganizuojamos įstaigos praėjusių 3 finansinių metų metinių finansinių ataskaitų rinkiniais, nuo šio pranešimo datos, teisės normų nustatyta tvarka galima susipažinti Visagino kūrybos namuose, Vilties g. 16, Visaginas, kodas LT-31121 darbo dienomis. Su reorganizavimu susiję dokumentai ir informacija taip pat yra skelbiami įstaigos interneto svetainėje www.vkn.lt.

Su reorganizavimo dokumentais ir reorganizuojamos įstaigos praėjusių 3 finansinių metų metinių finansinių ataskaitų rinkiniais, nuo šio pranešimo datos, teisės normų nustatyta tvarka galima susipažinti Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje, Festivalio g. 3A, Visaginas, kodas LT-31142 darbo dienomis. Su reorganizavimu susiję dokumentai ir informacija taip pat yra skelbiami įstaigos interneto svetainėje www.menmok.lt.

straipsniui04Birželio 22-27 d. Visagino kūrybos namuose nevaržomai skleidėsi Visagino jaunimo kūrybiškumas modernioje dienos stovykloje „Kūrybiškumo laboratorija: naujosios medijos“! Rugpjūčio 8 d., per Visagino gimtadienį, bus pristatyta laboratorijos dalyvių darbų paroda.

Visagino kūrybos namai, atstovaujami fotostudijos „Fotofabrikas“ vadovės Ksenijos Salimdžanovos, drauge su VšĮ „Urbanistinės istorijos“ įkūrėja Oksana Denisenko, atkreipė dėmesį į paauglių užimtumo vasaros laikotarpiu Visagine stygių, todėl su Visaginos savivaldybės finansine parama organizavo šiuolaikišką kūrybiškumo laboratoriją 13-18 m. jaunimui. Visa jungiančia laboratorijos tema pasirinkta Visagino architkektūra. Organizatoriai įsitikinę - Visaginas gali būti įkvepiantis kūrybai, tereikia į jį pažvelgti kitu kampu. Šešias dienas, po vieną ir komandose, projekto dalyviai, pasitelkę mišrias medijas (fotografija, video ir skaitmeninė grafika, iliustracija, koliažas, tekstas) ir, svarbiausia, kūrybinį mąstymą, eksperimentavo kurdami originalius tekstinius ir vizualinius pasakojimus apie realų ir fantastinį Visaginą. Kūrybiškumo nuotykį pradėjo ekskursija-žaidimas. Dalyviai fotodetektyvų vaidmenyje ieškojo paslėptų Visagino detalių: balkonų raštų, žibintų, plytelių, laiptinės stogelių ir kitų įdomių fragmentų.

Antrą dieną supažindinta su Visagino architektūros specifika ir miestams aktualia įvaizdžio tema. Nors praktikoje, įvaizdžio arba prekės ženklo formavimas yra ilgas procesas, stovyklos dalyviai, turėdami vos kelias valandas, įsijautė į dizainerio ir marketingo specialisto profesijas ir pabandė sukurti prekės ženklo koncepcijas trims Visagino mikrorajonams. Trečiąją dieną, iš skaitmeninio trumpųjų tekstinių pranešimų pasaulio, grįžome prie popieriaus ir rašiklio. Jaunimas susipažino su kūrybišku rašymu. Po trumpo apšilimo ties įvairių istorijų kūrimu, dalyviams teko užduotis sukurti reklaminiu Visagino gatvių šūkius ir aprašymus. Nuo tekstų perėjome prie vaizdo -komiksų. Dešimtyje knygelių apsigyveno netikėti Visagino siužetai.

Ketvirtą dieną persikėlėme į fotografijos sritį - ieškojome geometrinių formų ir tekstūrų Visagino architektūroje. Kitą dieną, pasitelkdami neribotą fantaziją, dalyviai apžaidė architektūrinius objektus koliažo technika: pirmiausia ant popieriaus, o vėliau ir kompiuteryje. Dienos pabaigoje skaitmeniniai koliažai atgaivinti judančių paveikslėlių formatu. Paskutinė kūrybiškumo kelionės diena buvo dedikuota video menui. Praktinės užduoties metu, kurdami filmukus sustabdyto kadro technika, jaunimas išbandė scenaristų, režisierių, operatorių ir montuotojų vaidmenis. Įvairiomis veiklomis prisotintą kūrybiškumo savaitę užbaigė fotosambūris: Visagino gatvėje, tarp vaikų miestelio ir riedlenčių parko, dalyviai, jų draugai, šeimos ir kiti aktyvūs gyventojai atkūrė 80-aisiais iš plytelių sudėliotą užrašą - pirmąjį miesto vardą „Sniečkus“. Kūrybinės laboratorijos savaitė prabėgo akimirksniu, tačiau esame tikri, kad ne be pėdsakų - 21 stovyklos dalyvis nuo šiol į miestą žvelgs kitomis akimis.

Projektas dar nesibaigė! Rugpjūčio 8 d., per Visagino gimtadienio šventę, originalūs Kūrybiškumo laboratorijos dalyvių kūriniai bus pristatyti parodoje vienoje iš viešųjų miesto erdvių (vieta bus patikslinta vėliau).
Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja Visagino savivaldybei už palaikymą; Visagino kavinėms „Vilkaragis“, „Prestorante“ ir „Ikura“ už energijos teikusias vaišes; Aleksandrui Čaplia už organizacinę pagalbą; IAE regiono verslo ir turizmo informacijos centro vadybininkui Germanui Skripničenko už paskaitos apie prekės ženklą vedimą ir pagalbą moderuojant kūrybines užduotis; Nadiai Kapusta, Vladimirui Ionov, Martynui Germanavičiui ir Aleksejui Tišionok už pasidalintą patirtį; Viktorui Kalininui už įamžintą fotosambūrį; dalyviams už aktyvų įsitraukimą!
Projekto naujienas sekite www.facebook.com/urbanstoriesvsg/ arba www.vkn.lt

Renginių kalendorius

Rugpjūtis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo