registracija 2020 08 FB 

   

bileto grazinimasInformuojame, kad VKN šiuolaikinio šokio studijos „Energy“ jubiliejinis koncertas nukeliamas nenumatytam laikui. Lėšų už bilietus grąžinimas vyks nuo 2020 m. liepos 7 d. iki rugpjūčio 30 d. (vėliau lėšos nebus grąžinamos), Visagino kūrybos namuose (Vilties g. 16).
Prašome pas budinčiąją užpildyti prašymą, kuriama reikalinga nurodyti vardą, pavardę ir atsiskaitomosios sąskaitos numerį. 
Daugiau informacijos telefonu: 8 386 61431
Administracija.

   

Informuojame, apie Visagino kūrybos namų ir Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklos reorganizavimo sąlygų aprašą
REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠAS.pdf            VISAGINO KŪRYBOS IR MENŲ MOKYKLOS NUOSTATŲ PROJEKTAS.pdf

PRANEŠIMAS APIE VISAGINO KŪRYBOS NAMŲ IR VISAGINO ČESLOVO SASNAUSKO MENŲ MOKYKLOS REORGANIZAVIMO SĄLYGŲ APRAŠO PARENGIMĄ

Visagino savivaldybės tarybos 2020 m. gegužės 28 d. sprendimu Nr. TS-111 priimtas sprendimas sutikti reorganizuoti neformaliojo švietimo mokyklą (biudžetinę įstaigą) Visagino kūrybos namus ir neformaliojo švietimo mokyklą (biudžetinę įstaigą) Visagino Česlovo Sasnausko menų mokyklą.

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos civilinio kodekso ir Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo nuostatomis pranešame:

Biudžetinė įstaiga Visagino kūrybos namai, teisinė forma – biudžetinė įstaiga, buveinės adresas Vilties g. 16, Visaginas, kodas LT-31121, duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

ir Biudžetinė įstaiga Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykla, teisinė forma – biudžetinė įstaiga, buveinės adresas Festivalio g. 3A, Visaginas, kodas LT-31142, duomenys apie įstaigą kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre

reorganizuojama sujungimo būdu įsteigiant naują juridinį asmenį – neformaliojo švietimo mokyklą (biudžetinę įstaigą) Visagino kūrybos ir menų mokyklą, kuriai pereis visos reorganizuotų juridinių asmenų teisės ir pareigos.

Po pertvarkymo veiksiančios biudžetinės įstaigos (neformaliojo švietimo mokyklos) buveinės adresas Vilties g. 16, Visaginas, kodas LT-31121.

Reorganizuojant Įstaigas jų veikla nenutraukiama. Po reorganizavimo veiksiančiai naujai įsteigtai biudžetinei įstaigai (neformaliojo švietimo mokyklai) Visagino kūrybos ir menų mokyklai pereis visas reorganizuotų įstaigų turtas, taip pat visos teisės ir pareigos. Veiklos tikslai ir veiklos kryptys nekeičiamos ir neribojamos, veiklos tęstinumas bus išlaikomas. Visas Įstaigų turtas, teisės, pareigos, taip pat Įstaigų teisės ir pareigos pagal sandorius (įskaitant darbo sutartis), atspindėtos ir neatspindėtos įstaigos finansinės atskaitomybės dokumentuose, pereis po reorganizavimo veiksiančiai naujai įsteigtai biudžetinei įstaigai (neformaliojo švietimo mokyklai) Visagino kūrybos ir menų mokyklai nuo po reorganizavimo naujai įsteigtos biudžetinės įstaigos (neformaliojo švietimo mokyklai) Visagino kūrybos ir menų mokykla nuostatų JAR įregistravimo dienos.

Su reorganizavimo dokumentais ir reorganizuojamos įstaigos praėjusių 3 finansinių metų metinių finansinių ataskaitų rinkiniais, nuo šio pranešimo datos, teisės normų nustatyta tvarka galima susipažinti Visagino kūrybos namuose, Vilties g. 16, Visaginas, kodas LT-31121 darbo dienomis. Su reorganizavimu susiję dokumentai ir informacija taip pat yra skelbiami įstaigos interneto svetainėje www.vkn.lt.

Su reorganizavimo dokumentais ir reorganizuojamos įstaigos praėjusių 3 finansinių metų metinių finansinių ataskaitų rinkiniais, nuo šio pranešimo datos, teisės normų nustatyta tvarka galima susipažinti Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje, Festivalio g. 3A, Visaginas, kodas LT-31142 darbo dienomis. Su reorganizavimu susiję dokumentai ir informacija taip pat yra skelbiami įstaigos interneto svetainėje www.menmok.lt.

„Naršyk ir žinok“Rugsėjo 29 d. Visagino kūrybos namuose įvyko renginys – virtualus orientacinis žaidimas „Naršyk ir žinok“, kuris buvo „Time to move“ kompanijos dalis Visagine. Kiekvienais metais Eurodesk tinklo iniciatyva visoje Europoje organizuojama „Time to move“ kompanija, kuri šiais metais vyksta 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. Kampanijos tikslas – suteikti informaciją jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims apie įvairias tarptautinio mobilumo galimybes. Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 34 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Eurodesk pagrindas yra informacija apie finansavimo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė) Europoje. Eurodesk paslaugos yra teikiamos nemokamai jaunimui, žmonėms, dirbantiems su jaunimu (mokytojai, jaunimo lyderiai ir pan.), bei nevyriausybinėms organizacijoms, susijusioms su jaunimo veikla visose Eurodesk šalyse partnerėse.

Visagino jaunimo darbo centras yra Eurodesk partnieris jau nuo 2014 m. vasario mėn. Visagino kūrybos namų atviras jaunimo centras 2015 m. rugsėjo mėn. tapo Eurodesk partnieriu.

Renginį „Naršyk ir žinok“ organizavo Visagino kūrybos namų Atviras jaunimo centras kartu su Visagino jaunimo darbo centru, jaunimo reikalų koordinatorius Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Abarius. Šiais metais renginyje dalyvavo 7 „Atgimimo“ gimnazijos mokiniai ir 14 mokinių iš „Žiburio” pagrindinės mokyklos.

Jauniems žmonėms šiandien gausu galimybių studijuoti, dirbti, keliauti, savanoriauti, kurti verslą, kitaip tariant įvairiais būdais tobulėti, semtis patirties ir žinių. Tai palengvina dešimtys programų, iniciatyvų, priemonių. Tačiau, kartais šioje informacijos gausoje nesunkų pasiklysti.

Pagrindinis „Naršyk ir žinok“ organizatorių tikslas buvo ne tik pateikti informaciją jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims apie įvairias tarptautinio mobilumo galimybes, padėti ieškantiems tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių, norintiems dirbti ar atlikti praktiką užsienyje, besidomintiems kitomis tarptautinėmis galimybėmis bet ir orientacinio žaidimo forma, supažindinti dalyvius su pagrindiniais internetiniais portalais, skirtais pažinti Europos Sąjungos galimybes jaunimui, skatinti drąsiai ir savarankiškai ieškoti duomenų šaltinių ir atrinkti naudingą informaciją.

Komandoms buvo pateikta užduotis iš 10 klausimų. Atsakymų paieškai interneto portaluose buvo skirta keturiasdešimt penkios minutės. Dalyviai maloniai nustebino organizatorius ir atliko užduotis anksčiau nurodyto laiko. 1 vietą užėmė „Atgimimo“ gimnazijos komanda: Irina Jarec ir Aleksandra Šliachtenko, 2 vietą užemė „Žiburio“ pagrindinės mokyklos komanda: Rokas Balčiūnas ir Vilius Kardelis, 3 vietą taip pat užėmė „Žiburio“ pagr. Mokyklos komanda: Gabrielė Štraupaitė ir Gabija Mardosaitė.

Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos dalyvių sertifikatais ir atminimo dovanėlėmis, kurias įteikė Visagino kūrybos namų ir Visagino jaunimo darbo centro atstovai. Komandos užėmusios 1-2-3 vietas, apdovanotos ekskursija į Visagino savivaldybės administracija per savivaldos dieną 2015 m. spalio 9 d. Visagino miesto mokyklų ir gimnazijų mokiniai yra aktyvus ir iniciatyvus, todėl tikimasi, kad šis nestandartinės formos renginys jiems patiko ir taps tradiciniu.

Renginių kalendorius

Rugpjūtis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo