Tėvelių dėmesiui.

Informuojame, kad Anglų kalbos kursų mokytoja Aliona Valejeva serga. Apie užsiėmimų pradžią būsite informuoti asmeniškai telefonu.  

Informuojame, kad Meno mokyklos grafinio dizaino klasės mokytoja Galina Severina serga sausio 22-28 d.
4 klasės užsiėmimai vyks sausio 22 d.
1, 2, 3 klasės užsiėmimai vyks s
ausio 27 d.
Užsiėmimus ves mokytoja Julija Ilginienė. 
Antradienį, sausio 28 d., užsiėmimų nebus.

Informuojame, kad gitaros studijų užsiėmimų nebus iki sausio 27 d. Mokytojas serga. 

„Naršyk ir žinok“Rugsėjo 29 d. Visagino kūrybos namuose įvyko renginys – virtualus orientacinis žaidimas „Naršyk ir žinok“, kuris buvo „Time to move“ kompanijos dalis Visagine. Kiekvienais metais Eurodesk tinklo iniciatyva visoje Europoje organizuojama „Time to move“ kompanija, kuri šiais metais vyksta 2015 m. rugsėjo 21 – spalio 4 d. Kampanijos tikslas – suteikti informaciją jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims apie įvairias tarptautinio mobilumo galimybes. Eurodesk yra Europos jaunimo informacijos tinklas, veikiantis 34 Europos šalyse ir teikiantis išskirtinę europinę informaciją, skirtą jaunimui ir dirbantiems su jaunimu. Eurodesk pagrindas yra informacija apie finansavimo programas, iš kurių yra finansuojamos jaunimo iniciatyvos, bei mobilumas (studijos, stažuotės, darbas ir savanorystė) Europoje. Eurodesk paslaugos yra teikiamos nemokamai jaunimui, žmonėms, dirbantiems su jaunimu (mokytojai, jaunimo lyderiai ir pan.), bei nevyriausybinėms organizacijoms, susijusioms su jaunimo veikla visose Eurodesk šalyse partnerėse.

Visagino jaunimo darbo centras yra Eurodesk partnieris jau nuo 2014 m. vasario mėn. Visagino kūrybos namų atviras jaunimo centras 2015 m. rugsėjo mėn. tapo Eurodesk partnieriu.

Renginį „Naršyk ir žinok“ organizavo Visagino kūrybos namų Atviras jaunimo centras kartu su Visagino jaunimo darbo centru, jaunimo reikalų koordinatorius Visagino savivaldybės administracijos Švietimo, sporto ir kultūros skyriaus vyriausiasis specialistas Laimonas Abarius. Šiais metais renginyje dalyvavo 7 „Atgimimo“ gimnazijos mokiniai ir 14 mokinių iš „Žiburio” pagrindinės mokyklos.

Jauniems žmonėms šiandien gausu galimybių studijuoti, dirbti, keliauti, savanoriauti, kurti verslą, kitaip tariant įvairiais būdais tobulėti, semtis patirties ir žinių. Tai palengvina dešimtys programų, iniciatyvų, priemonių. Tačiau, kartais šioje informacijos gausoje nesunkų pasiklysti.

Pagrindinis „Naršyk ir žinok“ organizatorių tikslas buvo ne tik pateikti informaciją jaunimui ir su jaunimu dirbantiems asmenims apie įvairias tarptautinio mobilumo galimybes, padėti ieškantiems tarptautinių studijų ar savanoriškos veiklos galimybių, norintiems dirbti ar atlikti praktiką užsienyje, besidomintiems kitomis tarptautinėmis galimybėmis bet ir orientacinio žaidimo forma, supažindinti dalyvius su pagrindiniais internetiniais portalais, skirtais pažinti Europos Sąjungos galimybes jaunimui, skatinti drąsiai ir savarankiškai ieškoti duomenų šaltinių ir atrinkti naudingą informaciją.

Komandoms buvo pateikta užduotis iš 10 klausimų. Atsakymų paieškai interneto portaluose buvo skirta keturiasdešimt penkios minutės. Dalyviai maloniai nustebino organizatorius ir atliko užduotis anksčiau nurodyto laiko. 1 vietą užėmė „Atgimimo“ gimnazijos komanda: Irina Jarec ir Aleksandra Šliachtenko, 2 vietą užemė „Žiburio“ pagrindinės mokyklos komanda: Rokas Balčiūnas ir Vilius Kardelis, 3 vietą taip pat užėmė „Žiburio“ pagr. Mokyklos komanda: Gabrielė Štraupaitė ir Gabija Mardosaitė.

Visos dalyvavusios komandos buvo apdovanotos dalyvių sertifikatais ir atminimo dovanėlėmis, kurias įteikė Visagino kūrybos namų ir Visagino jaunimo darbo centro atstovai. Komandos užėmusios 1-2-3 vietas, apdovanotos ekskursija į Visagino savivaldybės administracija per savivaldos dieną 2015 m. spalio 9 d. Visagino miesto mokyklų ir gimnazijų mokiniai yra aktyvus ir iniciatyvus, todėl tikimasi, kad šis nestandartinės formos renginys jiems patiko ir taps tradiciniu.

Renginių kalendorius

Sausis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200