Nuotolinis ugdymas migtukasV VKN gyvenimas

 

registracija 2020 pratesimas

 

Laimingų Naujųjų Metų!Štai ir baigėsi gražiausios ir šilčiausios metų šventės – šv. Kalėdos ir Naujieji metai. Visi puošėme savo namus, ieškojome dovanų bei planavome, kaip įdomiau, džiaugsmingiau sutikti šias šventes. Juk Kalėdos – tai stebuklų ir svajonių išsipildymo metas, o Naujieji metai atneša žmonėms viltį ir tikėjimą.

Visagino kūrybos namai (VKN) taip pat ruošėsi paminėti šias šventes. Šiais metais ugdytinius, miesto vaikus ir jaunimą kvietėme į mūsų partnerių dovanotą miuziklą „Legenda apie Alytų“. Talentingas ir kūrybiškas jaunimas iš Alytaus jaunimo centro scenoje meno kalba papasakojo jaudinančią ir įkvepiančią Alytaus istoriją.

VKN Meno mokyklos klasikinio šokio klasė drauge su scenoje pasirodžiusiais ugdytinių tėveliais parodė nuostabų, šventine paslaptimi kvepiantį baletą „Spragtukas“ pagal P. Čaikovskio muziką. Prie pastatymo darbavosi didelė grupė VKN specialistų, projektą kuravo Rimutė Černovienė. Idėjos įgyvendintoja ir choreografė Tatjana Ježova.

Gruodžio 21-22 dienomis Ignalinos atominėje elektrinėje, o 23 dieną VKC „Bangos“ salėje VKN organizavo Naujamečius rytmečius – žaidimų programas „MIŠKO PASAKA“. Renginio dalyviai pamatė VKN kolektyvų šokius ir klausėsi muzikinių kūrinių. Per tris dienas rytmečiuose dalyvavo daugiau kaip 600 žiūrovų: mamyčių ir tėvelių, senelių ir, žinoma, vaikučių – dėkingiausių programos dalyvių. Šventė pavyko puikiai!

 

 mokiniai apsilankė pas savivaldybės administracijos direktorių Sergejų Mickevičių, kuris papasakojo jiems apie savivaldybės administracijos struktūrą ir veiklą, savo funkcijas bei kasdieninę darbotvarkę. Jaunuoliai drąsiai domėjosi konkrečiomis direktoriaus pareigomis, klausė, kas yra viešasis administravimas ir kuo jis skiriasi nuo administravimo kitose įmonėse, fotografavosi administracijos vadovo darbo vietoje. Atsisveikindamas direktorius įteikė jauniems svečiams saldžių dovanėlių bei tušinukų su savivaldybės atributika. ivaldybės merė Dalia Štraupaitė ekskursijos dalyviams taip pat įteikė dovanas - Visagino istoriko Algirdo Kavaliausko knygas „Vietos savivalda. 1975-2011“, o atsakydama į lankytojų klausimus papasakojo apie tai, kuo svajojo tapti vaikystėje, kokių savybių ir kompetencijų reikalauja savivaldybės vadovo darbas. Mero pavaduotoja Tamara Gaivoronskaja taip pat supažindino jaunus svečius su savo veiklos sritimis ir funkcijomis bei paprašė moksleivių ant lapukų parašyti, ko jaunimui trūksta Visagine ir kaip jie asmeniškai galėtų prisidėti prie šių problemų sprendi

Renginių kalendorius

Birželis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo