siuolaikinio sokio

Rugsėjo 26 d. 

16.30 val. Dainavimo mėgėjų studija „Domisolė“, Zinkevičienė Elena (L/darželis „Auksinis raktelis“)
18.00 val. Piešimo ir keramikos studija „Šaltinis“, Ilginienė Julija (JUC keramikos studija)

 

Informuojame, kad 2019–2020 mokslo metais ugdymo procesas kūrybos namuose derinamas su bendrojo lavinimo ugdymo įstaigomis.

Mokslo metų trukmė – 37 savaitės, 185 dienos.

Mokslo metų pradžia 2019 rugsėjo 1 d.

Mokslo metų pabaiga* – 2020 m. birželio 23 d.

Mokslo metai dalinami į pusmečius:

I pusmetis: nuo rugsėjo 1 d. iki gruodžio 31 d.;

II pusmetis: nuo sausio 1 d. iki birželio 23 d.

VKN Mokinių atostogos derinamos prie bendrojo ugdymo mokyklų atostogų: 

Atostogos Prasideda Baigiasi
Rudens atostogos 2019 m. spalio 28 d. 2019 m. spalio 31 d.
Žiemos (Kalėdų) atostogos 2019 m. gruodžio 23 d. 2020 m. sausio 3 d.
Žiemos atostogos 2020 m. vasario 17 d. 2020 m. vasario 21 d.
Pavasario (Velykų) atostogos   2020 m. balandžio 14 d.   2020 m. balandžio 17 d.  

Mokinių atostogų metu VKN nustatyta tvarka bus vykdomos įvairios socializacijos, prevencijos programos, įgyvendinami projektai, vykstama į konkursus, festivalius, turnyrus, dainų šventes ir pan. Informacija apie užimtumą mokinių atostogų metu bus teikiama papildomai.

*Visagino savivaldybės tarybos 2019 m. rugpjūčio 29 d. sprendimu Nr. TS-199 „Dėl 2019–2020 metų (ugdymo proceso) pradžios ir trukmės pagal neformaliojo švietimo programas Visagino savivaldybės neformaliojo švietimo, bendrojo ugdymo mokyklose ir švietimo pagalbos tarnyboje nustatymo“ nustatyta 2019-2020 mokslo metų (ugdymo proceso) Visagino kūrybos namuose pradžia ir trukmė - nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2020 m. birželio 23 d.

BUGLAK Anastasija akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
GLUŠČENKO Irina (eksternu) akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
GRIKINYTĖ Ieva (eksternu) akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
JAKUBOVSKAJA Aliona akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
MALINOVSKAJA Ina akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
MANŽOS Daniel akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
MIŠČANIN Evelina Lilija akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
PETRAKOVA Jekaterina akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
KURDIUMOV Dmitrij (eksternu) akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
STEFAN Ksenija (eksternu) akademinė priešimo klasė O. Kalinina, V. Kalinina, J. Kalinin
MEDVEDEV Dmitrij grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
LEDZINSKAS Ignas grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
KIMBARAS Mindaugas grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
DONSKAJA Aleksandra grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
KLIMANTOVA Tatiaja grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
ŽALEIKO Aleksandra grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
ANANJIN Nikita grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
KOLELIS Lukas grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
PAVLIUK Edvardas grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
RIABOVA Darja grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
ŠMATOV Ilja grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
ŠUTIUKAITĖ Karina grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
TRIMAILOVA Karina grafinio dizaino klasė G. Severina, J. Ilginienė
BERNAČIUK Ana drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
DERYUGINA Galina drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
FIODOROVA Marija drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
GEDŽIUNAITĖ Neda drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
GRUNINA Uljana drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
JUKROVA Veronika drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
TARASENKO Simona drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
VORONINA Diana drabužių dizaino klasė S. Stoliarenko
BERNAČIUK Jelizaveta šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
KAZAKEVIČ Mark šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
KRUMPLEVSKAJA Valerija šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
MANUKYAN Edvardas šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
MARKEVIČ Maksim šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
PČELINCEVA Anastasija šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
SERGEJEVA Marija šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
ŠKURENKOVA Anastasija šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
TIŠALOVIČ Jelena šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
GONČAK Ilya šiuolaikinio šokio klasė (eksternu) V. Seziomova, N. Pavlikova
DOLŽENKO Jekaterina teatro klasė M. Shishkina
TARASENKO Simona teatro klasė M. Shishkina

Renginių kalendorius

Rugsėjis 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200