! ! !
KARANTINAS
2020 m. kovo 14 d. Lietuvos Respublikos vyriausybės nutarimu NR. 207 visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje nuo kovo 16 d. iki 30 d. paskelbtas karantinas. Nurodytu laikotarpiu Visagino kūrybos namai dirbs nuotoliniu būdu. 

Visus klausimus galime spręsti telefonu ☎️ +370 386 61431 arba 📧 el. pašto adresais, nurodytais VKN tinklalapyje: vkn.lt 
Informacija bus skelbiama tinklapyje, Facebook Visagino kūrybos namų grupėje.
Saugokime vieni kitus ir būkime sveiki!

Amžius: 6-18 metų (moksleiviams) Kaina: 6 Eur/mėn.
  
marchenko

Studijos vadovė: Natalja Marčenko, papildomojo ugdymo dailės mokytoja metodininkė 

Kontaktai: 8 686 69648

Užsiėmimai vyks: Vilties g. 16, fitodizaino studijoje.

Natalja Marčenko, 1977 metais įgyjusi aukštojo mokslo diplomą, nesiliauja tobulėjusi ir šiandien. Pedagogė ne tik 2007 m. įgyjo papildomo ugdymo dailės mokytojos metodininkės (aukščiausią) kvalifikaciją, tačiau yra ir profesionali floristė, vykdanti individualią veiklą.
N. Marčenko turi daugiau nei 20 metų patirtį dirbant su vaikais ir jaunimu. Mokytoja trykšta energija ir visuomet yra pilna idėjų, kurias kartu su mokiniais pildo įvairių projektų ir renginių metu. Jos gyvenimo moto: „Kiekviena klaida yra žingsnis".

rutulys   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black

Studijai „Florastil“ – 18 metų! Visus, visus, kas norėtų išreikšti savo svajones gėlių kalba, išmokti kurti įvairių stilių kompozicijas, puokštes, susipažinti su lietuvių liaudies tradicijomis ir įvairiomis floristikos technikomis maloniai kviečiame į mūsų studiją. Čia Jūs susipažinsite su floristikos menu, jo perspektyvomis, išmoksite naudotis specialiais įrankiais ir dirbti su pačiomis įvairiuasiomis medžiagomis. Studijoje įgavę tvirtus profesinės veiklos pagrindus, galėsite planuoti tolimesnę savo veiklą šioje srityje!

Vaikams nuo 5 metų siūlome:

tradiciniai lietuvių dirbiniai: sodai iš šiaudų, verbos, medeliai, margučiai, paukščiai iš šieno, vainikėliai, karpiniai, atvirukai, koliažai iš gamtinių medžiagų ir kt.

5-12 klasių mokiniams siūlomoje programoje:

Paveikslai iš gėlių, šiuolaikinės gėlių kompozicijos ir puokštės, Ikebana, originalios dovanos ir stalo puošyba, floristinis aprangos dizainas.

Pamokose naudojami įvairūs pedagoginiai metodai:

      Informaciniai metodai įtraukia paaiškinimą, klausimus ir atsakymus, pateiktos informacijos analizę, apibendrinimą ir žaidimus.

      Vaizdinis metodas – tai pavyzdinis darbo eigos ir priemonių demonstravimas, schemų ir pavyzdžių (pvz. žurnaluose) peržiūra.

          Praktiniai metodai apima tyrimą, mokomuosius pratimus, darbą pagal schemas ir pavyzdžius.

          Analitinis metodas – darbo aptarimas ir įvertinimas.

    Kūrybinių metodų pagalba pamokos vyksta kaip mokytojo ir ugdytinio bendradarbiavimas kūrybinio aktyvumo ir susidomėjimo atmosferoje, kas padeda kurti grupės mikroklimatą, pašalina bendravimo kliūtis.

Visos užduotys ir metodai parenkami atsižvelgiant į ugdytinio amžių ir sugebėjimus.

Taip pat pamokos yra organizuojamos išvykų, plenerų, žaidimų, viktorinų, seminarų ir parodų formomis. Programa numato ugdytinių individualios praktinės veiklos ir kolektyvinės kūrybinės veiklos pamokų kaitą. Mokinių atostogų metu organizuojamos edukacinės išvykos, parodos, edukaciniai renginiai.  

rutulys   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black

Kolektyvo pasiekimai

Floristikos studijos ugdytiniai yra aktyvūs įvairių renginių ir konkursų, organizuojamų tiek Visagine, tiek už jo ribų, dalyviai bei nugalėtojai.

2016 m. Visagino miesto jaunųjų drabužių dizainerių konkurso „Mados trajektorija 2016“ nugalėtojai:

I vieta – už aksesuarų kolekciją „Mediniai raštai“,

II vieta – už aksesuarų kolekciją „Metų laikai“,

III vieta – už drabužių kolekciją „Šokas“.

2015 m. Lietuvos moksleivių respublikinės liaudies kūrybos konkurso „Sidabro vainikėlis 2015 m.“ Visagino savivaldybės vietinio turo nugalėtojai, respublikinio turo II vietos nominantai.

2014 m. Lietuvos moksleivių respublikinės liaudies kūrybos konkurso „Sidabro vainikėlis 2014 m.“ Visagino savivaldybės vietinio turo nugalėtojai.

2014 m. kūrybinio-meninio amatų konkurso „Velykų džiaugsmas 2014“ II vietos nugalėtojai.

2014 m. Visagino miesto jaunųjų drabužių dizainerių konkurso „Mados trajektorija 2014“ nugalėtojai: I vieta už drabužių kolekciją „Ant ribos“.

  

Taip pat kolektyvas dalyvauja įvairiuose kūrybiniuose ir socializacijos projektuose:

2016 m. vaikų socializacijos projektas „Prevencija per meno terapiją“,

2015 m. vaikų socializacijos projektas „Mada ir tautinis kostiumas“,

2015 m. vasaros poilsio ir užimtumo projektas „Du taškai“,

2014 m. vaikų socializacijos projektas „Mados trajektorija“,

2014 m. vasaros poilsio ir užimtumo projektas „Du taškai“,

2013-2014 m. projektas „Saugumo akademija“,

2013 m. vasaros poilsio ir užimtumo projektas „Trys taškai“,

2012 m. vaikų socializacijos projektas „PROFI“,

2011 m. Europos regioninės plėtros fondo finansuojamas projektas „Kūrybinių industrijų vystymas Latvijos ir Lietuvos pasienio regionuose“,

2010 m. vaikų socializacijos projektas „1410“,

2009 m. Europos regioninės plėtros fondo finansuojamas projektas „VEKTOR: Vasara-Ekologija-Kūryba-Technika-Organizacijos-Renginiai“,

2007 m. projektas „ART-MIX“.

 

Kolektyvo ugdytiniai kasmet dalyvauja tradiciniuose renginiuose:

Tarptautiniame tautinių kultūrų festivalyje „Rudeninės“,

Edukacinėje programoje „Kaziuko mugė“ Vilniuje,

Šv. Velykų šventėje Visagine,

Visagino miesto jaunųjų drabužių dizainerių konkurse „Mados trajektorija“,

Tarptautinėje vaikų gynimo dienoje,

Kūrybiniame festivalyje „Mes kartu“.

rutulys   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   

Kolektyvo akimirkos

  
rutulys   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black

Tvarkaraštis

I grupė

Antradienis

Trečiadienis

Penktadienis

16.00-17.00 val.

16.00-17.00 val.

15.00-17.00 val. 

VKN fitodizaino studija (Vilties g. 16)

VKN fitodizaino studija (Vilties g. 16)

VKN fitodizaino studija (Vilties g. 16)

N. Marčenko

N. Marčenko

N. Marčenko

rutulys   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black   black
Ką svarbu žinoti prieš sudarant sutartį?
  • Sudarant sutartį būtina pateikti sutartį sudarančio tėvo (ar globėjo) asmens dokumentus ir vaiko gimimo liudijimą – sutartis be asmens dokumentų nesudaroma.
  • Sutartis galioja iki š.m. rugpjūčio 31 d., jei norėsite sutartį nutraukti anksčiau, būtina pateikti raštišką prašymą informaciniame centre (pirmadieniais-ketvirtadieniais nuo 9.30 iki 17.30 val.).
  • Mokestis mokamas visus mokslo metus (nuo rugsėjo 1 d. iki birželio 23 d.) už kiekvieną einamąjį mėnesį iki 15 d.
  • Už paslaugas mokama vienu pavedimu neatsižvelgiant, kiek būrelių lanko vaikas (-ai). Atliekant pavedimą grafoje mokėjimo paskirtis būtina nurodyti vaiko vardą,  pavardę ir būrelio (ar meno mokyklos klasės) kodą. Jei yra mokama už kelis vaikus – nurodyti jų visų vardus ir pavardes ir būrelių (ar meno) mokyklos klasių kodus.
  • Mokinių atostogų metu ir LR valstybinių švenčių metu užsiėmimai nevyks.

Renginių kalendorius

Balandis 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo