Visagino kūrybos namai kasmet dalyvauja vaikų socializacijos projektų konkurse, kurį organizuoja Visagino savivaldybės administracija.
Šiais metais buvo pateikti ir finansuoti šie socializacijos projektai:
Projektas Menininkų kelias”
Projekto tikslas – suburti jaunimo komandą Lietuvos meno pažinimui, sukurti palankias sąlygas lietuvių kalbos tobulinimui bei turiningam laisvalaikiui.
Projekto metu bus suburta 30 jaunuolių komanda, dalyvių amžius nuo 12 iki 16 metų. Birželio mėn. vyks dieninė stovykla. Jos programa: meistriškumo užsiėmimai, edukacinė išvyka į Rytų Aukštaitijos parka, pleneras, medžiagos apie pasirinktus menininkus ir jų kūrybą rinkimas, jos sisteminimas, stendų parengimas, aktyvus poilsis Visagino erdvėse.
Projekto dalyviai: 12 – 16 metų, 30 jaunuolių.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: birželio 6 – 22 d.
Projekto įgyvendinimui skirtos lėšos: 574 Eur.

Projektas Fantazuok ir kurk”
Projekto tikslas – organizuoti turiningą vasaros poilsį 20 moksleivių ir apmokyti juos verslumo pagrindų bei fito dizaino amato.
Projekto metu vyks dienos stovykla, kur jaunuoliai susipažins su Lietuvos gamta, ekologija, kurs darbus iš gamtinės medžiagos ir mokysis juos reklamuoti, lankysis Gražutės regioniniame parke. Siekiant darbuose atskleisti gamtos grožį, turiningai ilsėsis, bus organizuotos viktorinos, meistriškumo tobulinimo užsiėmimai, sukurtų darbų aptarimas, diskusijos. Stovyklos metu sukurti darbai bus eksponuojami VKN erdvėse.
Projekto dalyviai: 11 – 15 metų, 20 vaikų ir jaunuolių.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: birželio 5 – 15 d.
Projekto įgyvendinimui skirtos lėšos: 324 Eur.

Projektas Kūrybinė alėja 2018”
Tikslas – organizuoti Visagino miesto vaikų, jaunuolių ir jų šeimos narių kryptingą užimtumą vasaros atostogų metu bei ugdyti pilietiškumą ir tobulinti dalyvių lietuvių kalbos žinias.
Socializacijos projektas „Kūrybinė alėja 2018“ vyks paskutinėmis mokinių vasaros atostogų savaitėmis. Tai laikotarpis, kai visi miesto vaikai ir jaunuoliai grįžta į namus iš atostogų ir ruošiasi naujiems mokslo metams. Ir mūsų patirtis parodė, tai puikus laikas užimti miesto vaikus ir jaunuolius kryptinga veikla. Todėl Visagino kūrybos namai kasmet šiuo laikotarpiu įgyvendina vasaros socializacijos projektus. Projektas „Kūrybinė alėja“ yra tradicinis. Šias metais pagrindinė šio projekto idėja – ugdyti pilietiškumą ir tobulinti dalyvių lietuvių kalbos žinias. Projekto veiklos yra taip suplanuotos, kad kiekvienas dalyvis atras jiems patinkantį užimtumą ir galės išbandyti save įvairiose veiklose. Tuo pačiu sužinos daugiau informacijos apie Lietuvos šalį, jos tradicijas, papročius ir kt., o svarbiausia dalyviai galės gilinti lietuvių kalbos žinias.
Projekto dalyviai: Visagino miesto vaikai, jaunuoliai ir jų tėveliai.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: rugpjūčio 13 – 24 d.
Projekto įgyvendinimui skirtos lėšos: 422 Eur.

Magiška kamuoliukų galia. II etapas”.
Tikslas – sudaryti tinkamas sąlygas jaunuoliams ugdyti bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, lavinti komandinio darbo įgūdžius.
Projekte yra numatytos veiklos bus nukreiptos į grupinius užsiėmimus: dokumentinių ir meninių filmų peržiūra ir aptarimas, diskusijos, pokalbiai, jaunuolių emocijų refleksija, praktiniai užsiėmimai, mėgėjiškas sportas (biliardas, stalo futbolo varžybos, sąnarių interaktyvūs komandiniai žaidimai bočia, „Cy – Dzen“ ir kt.).
Įgytas teorines žinias jaunimas taikys praktinėse veiklose. Jie žais interaktyvius žaidimus, mokysis reikšti ir dalintis savo nuomone, o svarbiausia žaisdami stalo žaidimus, varžydamiesi tarpusavyje organizuojamuose rungtynėse (biliardas, stalo futbolas, žaidimas „Bočiai“ ir kt.), jaunuoliai atsikratys neigiamų emocijų. Sieksime daugiau organizuoti komandinių žaidynių, kadangi svarbu ugdyti jaunuolių kompetenciją – būti vieninga komanda, bei siekti vieno tikslo. Ir parodyti jiems komandinio darbo naudą, ir bendravimo ypatumus komandoje.

Projekto dalyviai: 13 – 16 metų, 15 vaikų ir jaunuolių.
Numatytas projekto veiklų įgyvendinimas: rugsėjo 15 – gruodžio 15 d.
Projekto įgyvendinimui skirtos lėšos: 422 Eur.

Nuo 2018 m. gegužės 14 d. vyks projekto dalyvių atranka. Maloniai kviečiame dalyvauti.

Renginių kalendorius

Liepa 2020
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Artėjantys renginiai

Nėra renginių

Mūsų partneriai

Visagino
savivaldybė11 bigVKC logo gera e1365283118701TTS logoirvpjh4330Interreg V-A Latvia – Lithuania Programme 2014-2020
visaginietis.lt
ZinauViska logo 200
Tamo